Wydarzenia w klubie

Galopem po zdrowie!


 

Sezon obozów w pełni, a my mamy kolejną pozytywną informację!

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu "Sport dla wszystkich" rozpoczęliśmy realizację zadania "Galopem po zdrowie!", w ramach którego dzieci ze szkół podstawowych z początkiem roku szkolnego będą uczęszczać na specjalne zajęcia nauki jazdy konnej w naszym Klubie. To pilotażowa inicjatywa w naszej działalności, do której zaprosiliśmy po sąsiedzku Szkołę Podstawową z Buszkowa. Jeśli pomysł wypali i dopracujemy formułę, to liczymy że Ministerstwo Sportu w kolejnych edycjach programu doceni naszą inicjatywę i pozwoli nam rozszerzyć współpracę na pozostałe szkoły z naszej gminy.

Projekt realizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta w Koronowie oraz Szkołą Podstawową w Buszkowie. Nie udało by się zdobyć przychylności ministerstwa gdyby nie przychylna postawa Burmistrza i Pani Dyrektor - dziękujemy i liczymy na ciekawą współpracę.

O zasadach projektu, warunkach uczestnictwa i relacjach z zajęć będziemy informować na naszej stronie WWW i profilu na Facebooku.
Do zobaczenia wkrótce! 

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej