Letnie

Obozy letnie


Ruszyły zapisy na letnie młodzieżowe obozy jeździeckie 2023!

 

W tym roku jeździmy od pierwszego tygodnia wakacji przez 5 kolejnych turnusów! Pierwsze cztery turnusy są 2-tygodniowe, natomiast ostatni jest krótszy - tygodniowy (wyszliśmy naprzeciw osobom, które obawiały się, że 2 tygodnie w stajni to dla nich za dużo).

Ostatni turnus (jednotygodniowy) polecamy w szczególności jeźdźcom, dla których nie jest to pierwszy kontakt z jeździectwem. Nie wymagamy zaawansowanych umiejętności, ale jazda w trzech podstawowych chodach (stęp, kłus, galop) nie powinna być obca dla uczestników tego turnusu (początkującym polecamy turnusy dwutygodniowe, ponieważ instruktorzy mogą poświęcić im więcej czasu).

Jeśli komuś zależy na konkretnym terminie wypoczynku, zwłaszcza w przypadku przyjazdu rodzeństwa lub grupy znajomych, prosimy o jak najszybsze rezerwowanie miejsc. W tym roku również premiujemy szybkie decyzje - osoby, które podpiszą umowę i prześlą zadatek do końca marca 2023 r, mogą liczyć na największy rabat, który powinien osłodzić nieco gorycz inflacyjnych podwyżek. 

Wakacje w siodle to niezapomniana przygoda !!!

Terminy turnusów:

I turnus 25.06.2023 - 08.07.2023 01) 14 dni
II turnus 09.07.2023 - 22.07.2023 01) 14 dni
III turnus 23.07.2023 - 05.08.2023 301) 14 dni
IV turnus 06.08.2023 - 19.08.2023 141) 14 dni
V turnus 20.08.2023 - 26.08.2023 141) 7 dni

1) Orientacyjna liczba wolnych miejsc na dzień 11 czerwca 2023 r.

W ramach organizowanych obozów gwarantujemy:

 • aktywnie spędzony wypoczynek letni - dużo ruchu na świeżym powietrzu, gry i zabawy zespołowe, warsztaty tematyczne i inne dodatkowe atrakcje (wieczory przy ognisku itp.), a przede wszystkim niezapomniane chwile z naszymi rumakami,
 • 20 godzin jazdy konnej (w przypadku turnusów 7-dniowych 10 godzin) w grupach o zbliżonym poziomie umiejętności,
 • zajęcia pod okiem wyspecjalizowanej kadry,
 • zajęcia praktyczne z pielęgnacji i nauki jazdy konnej od podstaw dla osób rozpoczynających przygodę z końmi,
 • rozwijanie swoich umiejętności jeździeckich przez bardziej doświadczonych jeźdźców,
 • realizowanie materiału zgodnego z wytycznymi Polskiego Związku Jeździeckiego,
 • możliwość sprawdzenia swojej wiedzy teoretycznej podczas konkursów i wykładów,
 • całodzienne, pyszne wyżywienie,
 • zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych,
 • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika.

Wszystkie turnusy organizowane są za zgodą Kuratorium Oświaty i pod nadzorem Sanepidu.

Migawki z poprzednich turnusów można obejrzeć na naszym Facebooku.

Sprawdź, czym się wyróżniamy wśród klubów jeździeckich organizujących obozy jeździeckie.

"Must have" każdego obozu, czyli co należy ze sobą zabrać:

 • odzież i obuwie do jazdy konnej, w przypadku braku takiej odzieży - legginsy/dresy, obuwie sportowe o płaskiej podeszwie,
 • kurtka i odzież nieprzemakalna, czapka, kostium kąpielowy/kąpielówki,
 • ręcznik i przybory toaletowe,
 • dobry humor i przygotowaną garść dowcipów ;)
 • jeśli grasz na jakimś instrumencie (nawet jeśli to tylko patelnia i tłuczek od mamy z kuchni) to zachęcamy do zabrania tegoż instrumentu - na pewno nie zabraknie wieczorów przy ognisku :)

Więcej informacji przydatnych podczas przygotowania do obozu znajdziecie Państwo w artykule poświęconym ekwipunkowi obozowicza.

Informacje organizacyjne:

Obozy letnie będą rozpoczynały się w niedzielę o godz. 09:00, a kończyły w sobotę o godz. 10:00 pokazem jazdy konnej i uroczystym apelem, na które zapraszamy całe rodziny!

Koszt jednego turnusu:

 • turnusy I-IV (14 dni) - 3950 złotych,
 • turnus V (7 dni) - 2100 złotych.

Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest przysłanie na adres KJ Deresz umowy i karty zgłoszeniowej (wydruk na adres korespondencyjny lub skan na adres e-mail: obozy@deresz.pl) oraz dokonanie przedpłaty rezerwacyjnej w wysokości:

 • 1000 złotych - w przypadku turnusu 14-dniowego,
 • 500 złotych - w przypadku turnusu 7-dniowego.

Prosimy o przelew na konto:
PKO BP
Numer konta: 05 1020 1475 0000 8802 0321 1794

Pozostałą należność za pobyt na obozie prosimy wpłacić przelewem na konto KJ Deresz lub gotówką w kasie Klubu nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

POBIERZ UMOWĘ I KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

Rabaty:
Chcesz zaprosić kolegów, przyjaciół, rodzinę? Uważasz, że warto ich zabrać lub chciałbyś przeżyć tę przygodę wspólnie z nimi? Wyślij im informacje o naszych obozach!

Rabat dla zdecydowanych - jeśli ktoś jest zdecydowany na 100% i spełni warunki rezerwacji miejsca na danym turnusie do 31 marca 2023, to może liczyć na najwyższy z możliwych rabatów!
Chcemy premiować tych, którzy są najsolidniejszą naszą Klientelą ;) Decydują się szybko i wiedzą, czego chcą od imprezy jeździeckiej. Rabat jest ukłonem w stronę stałych bywalców, co nie oznacza, że nie można wskoczyć do tego grona, wybierając się do nas po raz pierwszy. Po prostu najłatwiej jest planować obozy i nie ponosić dodatkowych kosztów rekrutacji, szanujemy siebie wzajemnie - my wcześnie gwarantujemy miejsce, a Wy dotrzymujecie słowa i przyjeżdżacie tak, jak to sobie już w marcu ustaliliśmy. Wysokość rabatu jest zależna od długości turnusu:

 • 200 złotych zniżki od ceny turnusu 14-dniowego,
 • 100 złotych zniżki od ceny turnusu 7-dniowego.

Kto nie zdąży, zawsze może skorzystać z jednego z rabatów znanych już z poprzednich sezonów:

Rabat rodzinny - jeśli na turnus przyjeżdża rodzeństwo, to mogą liczyć na rabat w wysokości 50 złotych za każdego uczestnika.
Nie sprawdzamy DNA ani aktów urodzenia, nie wymagamy łączonych wpłat itp. Na karcie zgłoszeniowej należy w sekcji II w ostatnim polu "Kod rabatowy" (lewy dolny róg) zawrzeć adnotację o rodzeństwie, np. "Siostra Jasia Kowalskiego".

Rabat grupowy - jeśli na turnus przyjeżdża grupa, co najmniej 3 znajomych lub przyjaciół, to również mogą liczyć na rabat w wysokości 50 złotych na każdego uczestnika.
Jesteście zgraną paczką znajomych i chcecie wspólnie przyjechać na obóz? Jedno z Was ma taką siłę przekonywania, że zabiera ze sobą pół klasy? Zatem nazwijcie się jakoś, np. "Tercet Zosi" albo "Grupa zamiatająca sadzę" ;) Wpiszcie tę nazwę w "Kod rabatowy", jeśli zliczymy co najmniej 3 karty z takim kodem, każde z takich zgłoszeń otrzyma rabat.

Rabat dla wytrwałych - jeśli ktoś zdecyduje się wykupić więcej niż jeden turnus obozu jeździeckiego w ciągu jednych wakacji (niekoniecznie z rzędu), to również może liczyć na rabat w wysokości 50 złotych za każdy turnus.
Oprócz zaznaczenia dwóch lub więcej turnusów w sekcji i karty zgłoszeniowej prosimy o podanie w polu "Kod rabatowy" turnusów, jakich dotyczy zgłoszenie, np. "Turnus IV i V".

Rabaty się nie sumują !!!

Pytania:
Dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: +48 794 307 685

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania turnusu w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń lub zdarzeń losowych, zwracając w tym przypadku pełną kwotę zaliczki niedoszłym uczestnikom imprezy.

Do zobaczenia !!! :)

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej