Letnie

Obozy letnie


Ruszyły zapisy na letnie młodzieżowe obozy jeździeckie 2021!

W tym roku jeździmy od pierwszego tygodnia wakacji przez 5 kolejnych turnusów! Pierwsze cztery turnusy są 2-tygodniowe, natomiast ostatni jest krótszy - tygodniowy (wyszliśmy naprzeciw osobom, które obawiały się, że 2 tygodnie w stajni to dla nich za dużo).

Jeśli komuś zależy na konkretnym terminie wypoczynku, zwłaszcza w przypadku przyjazdu rodzeństwa lub grupy znajomych, prosimy o jak najszybsze rezerwowanie miejsc. W tym roku również po raz pierwszy premiujemy szybkie decyzje - osoby, które podpiszą umowę i prześlą zadatek do końca marca 2021 r., mogą liczyć na największy rabat, który powinien osłodzić nieco gorycz inflacyjnych podwyżek. 

Wakacje w siodle to niezapomniana przygoda !!!

Terminy turnusów:

I turnus 27.06.2021 - 10.07.2021 BRAK WOLNYCH MIEJSC1) 14 dni
II turnus 11.07.2021 - 24.07.2021 BRAK WOLNYCH MIEJSC1) 14 dni
III turnus 25.07.2021 - 07.08.2021 BRAK WOLNYCH MIEJSC1) 14 dni
IV turnus 08.08.2021 - 21.08.2021 BRAK WOLNYCH MIEJSC1) 14 dni
V turnus 22.08.2021 - 28.08.2021 BRAK WOLNYCH MIEJSC1) 7 dni
1) Orientacyjna liczba wolnych miejsc na dzień 23 marca 2021

W ramach organizowanych obozów gwarantujemy:

 • aktywnie spędzony wypoczynek letni - dużo ruchu na świeżym powietrzu, gry i zabawy zespołowe, warsztaty tematyczne i inne dodatkowe atrakcje (wyjazdy na basen, plażę, wieczory przy ognisku itp.), a przede wszystkim niezapomniane chwile z naszymi rumakami,
 • 20 godzin jazdy konnej (w przypadku turnusów 7-dniowych 10 godzin) w grupach o zbliżonym poziomie umiejętności,
 • zajęcia pod okiem wyspecjalizowanej kadry,
 • zajęcia praktyczne z pielęgnacji i nauki jazdy konnej od podstaw dla osób rozpoczynających przygodę z końmi,
 • rozwijanie swoich umiejętności jeździeckich przez bardziej doświadczonych jeźdźców,
 • realizowanie materiału zgodnego z wytycznymi Polskiego Związku Jeździeckiego,
 • możliwość sprawdzenia swojej wiedzy teoretycznej podczas konkursów i wykładów,
 • całodzienne, pyszne wyżywienie,
 • zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych,
 • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika.

Wszystkie turnusy organizowane są za zgodą Kuratorium Oświaty i pod nadzorem Sanepidu.

Migawki z poprzednich turnusów można obejrzeć na naszym Facebooku.

"Must have" każdego obozu, czyli co należy ze sobą zabrać:

 • odzież i obuwie do jazdy konnej, w przypadku braku takiej odzieży - legginsy/dresy, obuwie sportowe o płaskiej podeszwie,
 • kurtka i odzież nieprzemakalna, czapka, kostium kąpielowy/kąpielówki,
 • ręcznik i przybory toaletowe,
 • dobry humor i przygotowaną garść dowcipów ;)
 • jeśli grasz na jakimś instrumencie (nawet jeśli to tylko patelnia i tłuczek od mamy z kuchni) to zachęcamy do zabrania tegoż instrumentu - na pewno nie zabraknie wieczorów przy ognisku :)

Więcej informacji przydatnych podczas przygotowania do obozu znajdziecie Państwo w artykule poświęconym ekwipunkowi obozowicza.

Informacje organizacyjne:

Obozy letnie będą rozpoczynały się w niedzielę o godz. 09:00, a kończyły w sobotę o godz. 10:00 pokazem jazdy konnej i uroczystym apelem, na które zapraszamy całe rodziny!

Koszt jednego turnusu:

 • turnusy I-IV (14 dni) - 2490 złotych,
 • turnus V (7 dni) - 1300 złotych.

Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest przysłanie na adres KJ Deresz umowy i karty zgłoszeniowej (wydruk na adres korespondencyjny lub skan na adres e-mail: obozy@deresz.pl) oraz dokonanie przedpłaty rezerwacyjnej w wysokości:

 • 800 złotych - w przypadku turnusu 14-dniowego,
 • 400 złotych - w przypadku turnusu 7-dniowego.

Prosimy o przelew na konto:
Bank Spółdzielczy w Koronowie
Numer konta: 24 8144 0005 2001 0000 3014 0001

Pozostałą należność za pobyt na obozie prosimy wpłacić przelewem na konto KJ Deresz lub gotówką w kasie Klubu nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

POBIERZ UMOWĘ I KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

Rabaty:
Chcesz zaprosić kolegów, przyjaciół, rodzinę? Uważasz, że warto ich zabrać lub chciałbyś przeżyć tę przygodę wspólnie z nimi? Wyślij im informacje o naszych obozach!

Rabat dla zdecydowanych - jeśli ktoś jest zdecydowany na 100% i spełni warunki rezerwacji miejsca na danym turnusie do 31 marca 2021, to może liczyć na najwyższy z możliwych rabatów. 
Chcemy premiować tych, którzy są najsolidniejszą naszą Klientelą ;) Decydują się szybko i wiedzą, czego chcą od imprezy jeździeckiej. Rabat jest ukłonem w stronę stałych bywalców, co nie oznacza, że nie można wskoczyć do tego grona, wybierając się do nas po raz pierwszy. Po prostu najłatwiej jest planować obozy i nie ponosić dodatkowych kosztów rekrutacji, szanujemy siebie wzajemnie - my wcześnie gwarantujemy miejsce, a Wy dotrzymujecie słowa i przyjeżdżacie tak, jak to sobie już w marcu ustaliliśmy. Wysokość rabatu jest zależna od długości turnusu:

 • 100 złotych zniżki od ceny turnusu 14-dniowego,
 • 50 złotych zniżki od ceny turnusu 7-dniowego.

Kto nie zdąży, zawsze może skorzystać z jednego z rabatów znanych już z poprzednich sezonów:

Rabat rodzinny - jeśli na turnus przyjeżdża rodzeństwo, to mogą liczyć na rabat w wysokości 50 złotych za każdego uczestnika.
Nie sprawdzamy DNA ani aktów urodzenia, nie wymagamy łączonych wpłat itp. Na karcie zgłoszeniowej należy w sekcji II w ostatnim polu "Kod rabatowy" (lewy dolny róg) zawrzeć adnotację o rodzeństwie, np. "Siostra Jasia Kowalskiego".

Rabat grupowy - jeśli na turnus przyjeżdża grupa, co najmniej 3 znajomych lub przyjaciół, to również mogą liczyć na rabat w wysokości 50 złotych na każdego uczestnika.
Jesteście zgraną paczką znajomych i chcecie wspólnie przyjechać na obóz? Jedno z Was ma taką siłę przekonywania, że zabiera ze sobą pół klasy? Zatem nazwijcie się jakoś, np. "Tercet Zosi" albo "Grupa zamiatająca sadzę" ;) Wpiszcie tę nazwę w "Kod rabatowy", jeśli zliczymy co najmniej 3 karty z takim kodem, każde z takich zgłoszeń otrzyma rabat.

Rabat dla wytrwałych - jeśli ktoś zdecyduje się wykupić więcej niż jeden turnus obozu jeździeckiego w ciągu jednych wakacji (niekoniecznie z rzędu), to również może liczyć na rabat w wysokości 50 złotych za każdy turnus.
Oprócz zaznaczenia dwóch lub więcej turnusów w sekcji i karty zgłoszeniowej prosimy o podanie w polu "Kod rabatowy" turnusów, jakich dotyczy zgłoszenie, np. "Turnus IV i V".

Rabaty się nie sumują !!!

Pytania:
Dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: +48 794 307 685

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania turnusu w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń lub zdarzeń losowych, zwracając w tym przypadku pełną kwotę zaliczki niedoszłym uczestnikom imprezy.

Do zobaczenia !!! :)

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej