Wydarzenia w klubie

Zapisy na obozy letnie 2023


Nadszedł czas na ogłoszednie terminów turnusów na letnie obozy jeździeckie w Dereszu! smiley

 

Stałych bywalców nie trzeba zachęcać, jeśli ktoś się jeszcze waha zapraszamy do odwiedzenia Klubu!

Najlepiej naocznie sprawdzić warunki i zasięgnać informacji u źródeł. Jeśli mieszkacie daleko i przyjazd jest niemożliwy, zachęcamy do kontaktu: chetnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podjać decyzję. Na razie uchylamy rąbka tajemnicy:

 • Planujemy 4 pełnowymiarowe 14-dniowe turnusy i na zakończenie 1 krótszy, 7-dniowy.
  Zaczynamy już w pierwszym tygodniu wakacji. Terminy:
  1. 25 czerwca - 08 lipca
  2. 09 lipca - 22 lipca
  3. 23 lipca - 05 sierpnia
  4. 06 sierpnia - 19 sierpnia
  5. 20 sierpnia - 26 sierpnia
 • Cena turnusu 14-dniowego wynosi 3 950 zł, zaś cena turnusu 7-dniowego to 2 100 zł.
  To kolejny wzrost w stosunku do zeszłorocznych cen, ale niestety ceny wszystkich składowych kosztów obozu drożeją z roku na rok. Dlatego zachęcamy do uważnego czytania pełnej oferty, ponieważ dla zdecydowanych i wiernych uczestników, jak co roku przygotowaliśmy specjalne rabaty:
  • za wczesną rezerwację miesjsca
  • za zgłoszenie grupowe
  • za zgłoszenie na więcej niż jeden turnus
  • rodzinny: za zgłoszenie rodzeństwa
 • Rezerwacja miejsca następuje po przesłaniu umowy-zgłoszenia uczestnika oraz po wpłaceniu zadatku w wysokości:
  • 1000 zł dla turnusów 14-dniowych;
  • 500 zł dla turnusów 7-dniowych.

Rosnąca inflacja winduje koszty utrzymania koni do niespotykanych w historii Klubu poziomów, a to jest podstawa naszych udanych obozów - bez sprawnych, zdrowych i dobrze odżywionych koników nie byłoby tak wspaniałej zabawy. One robią największą robotę i na nich nie zamierzamy oszczędzać. Tak samo jak na uczestnikach - staramy się trzymać poziom i zwiększać atrakcyjność wypoczynku. Modernizujemy kuchnię i staramy się pozyskać jak najlepszą kadrę wychowawczą.

Chcemy jednak wyjść naprzeciw tym, którzy staną na głowie nie tylko, żeby samemu przyjechać do Deresza, ale namówią też na tę formę wypoczynku kogoś z rodziny lub znajomych. Przewidujemy rabaty dla rodzeństwa oraz grup minimum 3 osób deklarujących wspólny przyjazd na ten sam turnus. Podtrzymujemy również rabat za wcześniejszą rejestrację. Dla osób, które podpiszą umowę i prześlą zgłoszenie wraz z zadatkiem przed końcem marca 2023 przewidzieliśmy największy upust cenowy.
Więcej szczegółów i zasady premiowania takich grupowych zgłoszeń podamy w artykule dotyczącym obozów letnich. 

Obozy - jak co roku - są organizowane pod auspicjami Kuratorium Oświaty i można starać się o dofinansowanie wypoczynku dzieci w zakładach pracy rodziców.

Podobnie jak w poprzednim roku plan zajęć dostosowany będzie do programu egzaminacyjnego Powszechnej Odznaki Jeździeckiej i Brązowej Odznaki Jeździeckiej (w zależności od umiejętności jeźdźca, które sprawdzimy pierwszego dnia turnusu).

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej