Oferta

Cennik (od 1 listopada 2023)


Obowiązujący od 01 listopada 2023 r.

Staramy się utrzymywać możliwie przystępne stawki za uczestnictwo w zajęciach.

Klub Jeździecki Deresz jest stowarzyszeniem sportowym i opłaty za jazdy w całości przekazywane są na utrzymanie koni i cele statutowe stowarzyszenia.

Jednorazowy udział w zajęciach kształtuje się od 70 zł za trening na maneżu w grupie zorganizowanej, po 150 zł za półtorejgodzinny rajd terenowy z indywidualnym instruktorem. Istnieje możliwość dołączenia do grupy abonamentowej lub zorganizowania grupowych zajęć z jeździectwa na indywidualnie ustalonych zasadach (poza harmonogramem planowych zajęć).

Imprezy okolicznościowe, np. bieg terenowy Hubertus, zawody jeździeckie oraz rajdy młodzieżowe (majówki, całodniowe wyprawy, rajdy wielodniowe, młodzieżowe obozy jeździeckie, zimowiska, zgrupowania i kursy specjalistyczne) wyceniane są każdorazowo na podstawie zaplanowanego przebiegu, liczby uczestników i dodatowych atrakcji.

!!! UWAGA !!!

Od listopada zacznie obowiązywać nowy RABAT RODZINNY - 10zł/osobę przy korzystaniu z oferty przez najbliższą rodzinę (tj. rodzic - dziecko, bądź rodzeństwo np. brat - siostra). Istnieje moźliwość skorzystania tylko z jednego upustu (tzn. osoba korzystająca z RABATU RODZINNEGO nie może skorzystać z KARNETU, na którym jest 1 jazda GRATIS).

*  Tylko za zgodą instruktora po sprawdzeniu umiejętności !!!
** Opłata ustalana indywidualnie po telefonicznym uzgodnieniu warunków, tj. liczby uczestników, długości trasy i czasu przejazdu, tel. +(48) 603 198 056.

WARUNKI UCZESTNICTWA W JAZDACH

Uczestnik jazd musi być na tyle silny fizycznie, aby potrafił podczas ruchu konia siedzieć w siodle bez podtrzymywania opiekuna. Waga jeźdźca musi być dostosowana do możliwości udźwigu końskiego grzbietu - niestety musimi niekiedy poprosić o przyjście w innym terminie, kiedy odpowiedni koń dla jeźdźca będzie dostępny.

Aby usprawnić przygotowanie do jazdy prosimy przestrzegać kilku kwestii organizacyjnych. Przypominamy, iż należy:

  • zgłosić się w stajni do prowadzącego przynajmniej 30 minut przed umówioną godziną rozpoczęcia zajęć,
  • uiścić opłatę za jazdę w biurze klubu przynajmniej 15 minut przed umówioną godizną rozpoczęcia zajęć
    po opłaceniu jazdy otrzymasz karnet (na 10 jazd) lub plastikowy żeton - odpowiednio do rodzaju opłaconych zajęć, który następnie należy przekazać prowadzącemu jazdę; instruktor zbiera żetony i podstemplowuje karnety tuż przed rozpoczęciem treningu lub przed wyjazdem w teren,
  • mieć ukończone 18 lat lub przedstawić zgodę rodziców/opiekunów,
  • być ubranym w strój dostosowany do rekreacyjnej jazdy konnej.

Pamiętajmy, że nasze spóźnienie to krótsza jazda całej grupy. Osoby opóźniające wymarsz mogą być wykluczone z zajęć przez prowadzącego.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej